Verkocht

Kievitsbloem 11 Odijk

Omschrijving

Een goed onderhouden tussenwoning in Odijk in een kindvriendelijke woonwijk, nabij uitvalswegen en op fietsafstand van de NS-stations Bunnik en Driebergen-Zeist met aangebouwde stenen berging. Er is een voor- en achtertuin op het zuidwesten met een achterom. Bouwjaar 1989, inhoud ca. 341m³, woonoppervlakte ca. 96 m².

Begane grond:

U betreedt de woning via de hal met meterkast en ruim toilet met fontein. Via de hal heeft u ook toegang tot de woonkamer. Deze woonkamer is aan de achterzijde voorzien van grote ramen wat veel licht binnen geeft. De toegang naar de zonnige tuin is via de aangebouwde berging.
Aan de voorzijde, met uitzicht op de straat, is de keuken met inbouwapparatuur. De straat is autoluw.

Eerste verdieping:

Vanaf de overloop zijn alle ruimtes bereikbaar, aan de achterzijde van de woning is er één grote slaapkamer met dakkapel. De tweede ruime slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van het woonhuis. De badkamer is voorzien van douchegelegenheid, wastafelmeubel en toilet.
Op vrij eenvoudige wijze is op deze verdieping nog een extra slaapkamer te maken.

Tweede verdieping:

Te bereiken door middel van een vaste trap. Nu is hier nog één grote ruimte en tevens is hier de C.v. combi-ketel uit 2018 geplaatst. Op eenvoudige wijze is hier een derde slaapkamer, eventueel met dakkapel te realiseren.

Tuin:

Goed onderhouden achtertuin op het zuidwesten met achterom.

Locatie:

De ligging is uitstekend. Een hele fijne woonwijk met veel groen. Praktisch naast de woning is een mooi speelveld omzoomd door bomen. Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Het NS-station Driebergen-Zeist ligt op zeer korte afstand, het is slechts 10 minuten fietsen. Het dorp Odijk heeft een kleinschalig maar wel compleet centrum waar alle dagelijkse boodschappen te vinden zijn. Er zijn verschillende goede basisscholen aanwezig en er is een actief verenigingsleven. Utrecht is met de auto in 15 minuten te bereiken. Utrecht Science Park ligt op slechts 20 minuten fietsen.

Bijzonderheden:

• Heel fijn tussenhuis op een ontzettend leuk plekje gelegen.
• Achtertuin op het zuidwesten.
• Aangebouwde stenen berging.
• Bouwjaar 1989
• C.v. combi-ketel uit 2018.
• Energielabel A
• Woning is altijd met veel zorg onderhouden door de huidige eigenaresse

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
6+ maanden
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989

Oppervlakten en inhoud

Wonen
96 m²
Overige inpandige ruimte
5 m²
Perceel
126 m²
Inhoud
341 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche, toilet, wastafel, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Buitenzonwering, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel
A
Isolatie
Dakisolatie, hr glas, muurisolatie, vloerisolatie
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
Vaillant ( gestookt combiketel uit 2018, eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Bunnik E 506
Oppervlakte
126 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
BNK02-E-506

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin, voortuin
Achtertuin
59 m²
Ligging tuin
West bereikbaar via achterom

Bergruimte

Schuur/berging
Aangebouwd steen

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken

Overige media

Kievitsbloem 11
Odijk